Програма Ляшка знайде підтримку серед виборців, - Карасьов

Тези, озвучені на з'їзді Радикальної партії мають шанс на підтримку виборців. Таку позицію висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Передвиборчі програми партій - як секретні документи генштабу. Побачити та потримати в руках абсолютно неможливо. На відміну від світової практики, де виборці, експерти та громадські діячі мають вільний доступ до партійних програм і беруть участь в їх обговоренні, в Україні інформацію буквально по крихтах збирати доводиться", - зазначив політолог.

На думку експерта, небажання партій оприлюднити партійні програми означає, що лідери знову роблять ставки на політичні рекламні технології і брендові імена і навряд чи запропонують громадськості реальні кроки для змін.

"У цьому аспекті варто звернути увагу на з'їзд "радикалів" Олега Ляшка. Сама назва партії дозволило їм бути досить вільними у формулюваннях та креативі. З того, що потрапило в новинні стрічки - десепаратизация донбаських еліт і боротьба з олігархами. Поєднання цих двох тим дало вимога, щоб за відновлення інфраструктури Донбасу заплатили олігархи, які спричинили конфлікт. Подібні тези мають шанс на підтримку виборців", - додав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся