Профільний комітет ВР затвердив зміни до Конвенції про оподаткування між Україною та Кіпром

НовиниПолітика    07.09.2016 - 19:28
Фото: у Раді хочуть змінити Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром
Фото: у Раді хочуть змінити Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром

Протокол набуде чинності з дати завершення обома країнами необхідних внутрішньодержавних процедур

Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції схвалив проект закону №0104 "Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Конвенції між урядом України і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням щодо податків на доходи" .Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

"Верховна Рада постановляє: Протокол про внесення змін до Конвенції між урядом України і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, вчинений 11 грудня 2015 року в м. Києві, який набуває чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про завершення Договірними Сторонами всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набруття ним чинності, ратифікувати", - йдеться в тексті законопроекту.

В пояснювальній записці до проекту закону вказано, що від ухвалення зазначеного акту залежить внесення змін до Конвенції між Україною і Кіпром про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням щодо податків на доходи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет Ради дав згоду на арешт Чауса.

On Top