Профільний комітет ВР затвердив зміни до Конвенції про оподаткування між Україною та Кіпром

Профільний комітет ВР затвердив зміни до Конвенції про оподаткування між Україною та Кіпром
Фото: у Раді хочуть змінити Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром

Протокол набуде чинності з дати завершення обома країнами необхідних внутрішньодержавних процедур

Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції схвалив проект закону №0104 "Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Конвенції між урядом України і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням щодо податків на доходи" .Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

"Верховна Рада постановляє: Протокол про внесення змін до Конвенції між урядом України і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, вчинений 11 грудня 2015 року в м. Києві, який набуває чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про завершення Договірними Сторонами всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набруття ним чинності, ратифікувати", - йдеться в тексті законопроекту.

В пояснювальній записці до проекту закону вказано, що від ухвалення зазначеного акту залежить внесення змін до Конвенції між Україною і Кіпром про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням щодо податків на доходи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет Ради дав згоду на арешт Чауса.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся