Профільний комітет рекомендує ВР прийняти законопроект, що обмежує роботу близьких осіб у силових структурах

Понеділок 08 квітня 2013 12:54

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендує Верховній Раді України (ВР) прийняти за основу законопроект про внесення змін до закону "Про основи запобігання і протидії корупції" (про доповнення обмежень щодо роботи близьких осіб). Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Законопроект № 2069 пропонує встановити, що на посади в регіональних (територіальних) органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки та суддів у межах однієї адміністративно-територіальної одиниці не можуть претендувати особи, якщо хоча б в одному з цих регіональних органів у межах відповідної адміністративно -територіальної одиниці вже працює близька з ним особа.

Як зазначалося під час обговорення, прийняття законопроекту має забезпечити об'єктивність прийняття рішень посадовими особами правоохоронних (судових) органів при виконанні своїх службових обов'язків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся