Проект Податкового кодексу передбачає "перехідний період" для впровадження загальної системи оподаткування в страховій сфері строком на 2 роки, - Держфінпослуг

Вівторок 22 червня 2010 10:42

Проект Податкового кодексу передбачає «перехідний період» для впровадження загальної системи оподаткування в страховій сфері строком на 2 роки. Про це на прес-конференції заявив глава Держфінпослуг Василь Волга, передає кореспондент РБК-Україна.

В.Волга підкреслив, що його комітет як регулятор цієї сфери підтримує практично всі претензії страховиків до проекту Податкового кодексу. 

Він додав, що днями Держфінмпослуг разом з Мінфіном почали проводити консультації з приводу вдосконалення сфери страхових послуг в проект Податкового кодексу. Він підкреслив, що при підготовці кодексу до другого читання, всі пропозиції регулятора і учасників ринку будуть враховані. «Передбачається перехідний період строком на 2 роки. Хотіли на 3, але буде на 2. Я думаю, що це нормально, оскільки у нас з вами стоїть термін 2012 р., коли потрібно буде переходити на європейські стандарти фінансової звітності», - зазначив В.Волга.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся