Через продовження санкцій і проведення виборів у США РФ може посилити агресію на Донбасі, - Парубій 

НовиниПолітика    18.07.2016 - 14:20
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

Путін не виконує Мінські домовленості та активізує бойові дії на сході 

Російська Федерація може посилити військові дії на сході України через рішення Європейського Союзу про продовження санкцій, а також користуючись часом проведення виборчої кампанії у США. Про це сьогодні під час підсумкової прес-конференції заявив голова ВР Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна. 

"У мене є інформація, що активізація цих дій може бути ще більшою у найближчі місяці тому, що вони спочатку вели себе більш м'яко, бо сподівалися відмінити санкції, тепер, коли санкції є визначені ЄС, для них є важливим фактором, що у США відбувається виборча кампанія і по моїй інформації може бути активізація планів, як на фронті, так і дестабілізація всередині країни", - заявив Парубій.


Голова ВР також зазначив, що президент РФ Володимир Путін не просто не виконує мінські угоди, а ще й брутально активізує бойові дії на сході майже щодня. За словами Парубія, у разі загострення ситуації ВР зможе швидко зібратися на позачергове засідання. 

"Якщо буде активізація бойових дій на сході, я впевнений, якщо будуть необхідні рішення ВРУ для стабілізації ситуації в Україні, ми дуже швидко зберемо не тільки 150 голосів, а зберемо 226 для роботи у залі", - запевнив голова ВР. 

Нагадаємо, раніше, що уряд найближчим часом розгляне проект заходів по боротьбі з незаконним видобутком бурштину.

On Top