На Київщині горять торф'яники, - ДСНС

НовиниНадзвичайні події    30.06.2017 - 13:51
Фото: тушение пожара (УНІАН)
Фото: тушение пожара (УНІАН)

Пожежа сталася в Баришівському районі

В Баришівському районі Київщини загорілись торф'яники, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

29 червня поблизу села Волошинівки Баришівського району Київської області було виявлено загорання торфу на площі 1,2 га. Протягом доби було ліквідовано горіння на площі 0,3 га, на решті території боротьба з вогнем продовжується.

Наразі до гасіння залучено 4 одиниці техніки з смт Баришівки та міста Переяслав-Хмельницького, з них - пожежно-насосну станцію та рукавний автомобіль. На місці працює 14 пожежників особового складу.

altalt
 

Фото: пожежа на Київщині (dsns.gov.ua) 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні відчуження горить ліс. Згідно з повідомленням, до гасіння пожежі залучено 102 чоловік особового складу та 22 одиниці техніки. Додатково приведені в готовність 50 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки Київської та Житомирської областей і міста Києва. На даний момент триває робота по ліквідації займання.

"29 червня о 12 годині 35 хвилин у зоні відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення на території Луб'янського лісництва попередньо при проведенні технологічної вирубки лісу для прокладання залізниці сталося займання порубкових залишків деревини та лісової підстилки, яке поширилося на площу близько 20 га", - йдеться в повідомленні.

On Top