ua en ru

Продан повідомив послам ЄС, що ГТС України знаходиться в хорошому технічному стані

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив послам країн ЄС і "Великої сімки", що українська газотранспортна система знаходиться в хорошому технічному стані і повністю готова до виконання функції транзиту енергоресурсів.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив послам країн ЄС і "Великої сімки", що українська газотранспортна система знаходиться в хорошому технічному стані і повністю готова до виконання функції транзиту енергоресурсів. Про це він заявив 15 серпня під час брифінгу послів у Міністерстві закордонних справ України, повідомляє прес-служба МЗС.

Продан наголосив, що прийняття закону про реформування ГТС є черговим кроком у напрямку приведення українського газового ринку у відповідність з третім енергетичним пакетом ЄС, дозволить значно підвищити прозорість управління і залучити додаткові ресурси для модернізації української ГТС.

"Юрій Продан також відзначив, що українська газотранспортна система знаходиться в хорошому технічному стані і повністю готова до виконання функції транзиту енергоресурсів", - йдеться в повідомленні.