ru ua

Продан просить голів ОДА до 1 жовтня підготувати перелік соціально важливих споживачів газу з графіком черговості відключення газу у разі його дефіциту

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан просить облдержадміністрації до 1 жовтня 2014 р. підготувати перелік соціально важливих споживачів газу з графіком черговості відключення газу у разі його дефіциту.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан просить облдержадміністрації до 1 жовтня 2014 р. підготувати перелік соціально важливих споживачів газу з графіком черговості відключення газу у разі його дефіциту. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан на розширеному засіданні Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розглядаємо сьогодні в антикризовому центрі інші додаткові заходи, які зможуть зменшити споживання газу. Я хотів би, щоб облдержадміністрації до 1 жовтня 2014 р. визначили перелік соціально важливих споживачів природнього газу крім населення з графіком черговості відключення у разі дефіциту газу. Ми можемо очікувати різких перепадів температур для того, щоб ми могли знати, що відключати, що не відключати, ми б про сили такий графік подати в антикризовий штаб", - заявив Продан.

Нагадаємо, раніше голова правління НАК Андрій Коболєв заявив, що Україна зможе пройти зимовий сезон без російського газу за умови повного завантаження реверсних потужностей.