ru ua

Продан прогнозує прийняття Радою закону про реформування "Нафтогазу"

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан прогнозує, що Верховна Рада України ухвалить в цілому закон про реформування Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна", передбачає виділення газотранспортної системи в окреме підприємство.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан прогнозує, що Верховна Рада України ухвалить в цілому закон про реформування Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна", передбачає виділення газотранспортної системи в окреме підприємство. Про це Продан заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

"По газотранспортній системі, думаю, буде прийнятий... Я не бачу в ньому (законопроект про реформування ГТС, - ред.) проблем", - сказав він.

Нагадаємо, 4 липня народні депутати підтримали в першому читанні законопроект № 4116а "Про внесення змін у деякі закони України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України". За відповідне рішення проголосували 229 депутатів при мінімально необхідних 226.

При цьому ряд фракцій Ради побоюється, що зазначений закон, у разі його прийняття, дозволить приватизувати українську ГТС, чим буде завдано шкоди державним інтересам.