ua en ru

Міненерго вирішило з 28 листопада зупинити свої підприємства в зоні АТО

Міненерго вирішило з 28 листопада зупинити свої підприємства в зоні АТО Джерело фото:zn.ua
Міністерство вугільної промисловості України доручив з 28 листопада 2014 р. припинити діяльність державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерго, які знаходяться у зоні здійснення антитерористичної операції.

Міністерство вугільної промисловості України доручив з 28 листопада 2014 р. припинити діяльність державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерго, які знаходяться у зоні здійснення антитерористичної операції. Про це йдеться у наказі міністра енергетики та вугільної промисловості України № 841 від 25 листопада 2014 р., що оприлюднений на сайті Міненерго.

"На виконання указу Президента України № 875 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 р. "Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях" від 14 листопада 2014 р. наказую: з 28 листопада 2014 р. припинити виробничу та фінансово-господарську діяльність державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, які знаходяться у зоні здійснення антитерористичної операції", - йдеться в повідомленні.

Також Продан доручив керівникам підприємств до 28 листопада 2014 р. надати пропозиції щодо: переміщення підприємств з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі; евакуації працівників (за їх згодою); евакуації майна та документів у разі можливості.

Нагадаємо, раніше Міненерго повідомляло, що в зоні АТО вже 6 шахт знеструмлено і затоплюються терористами.