Проблеми з опаленням існують у Житомирській, Київській, Кіровоградській, Львівській областях та Києві, - Мінрегіонбуд

НовиниЕкономіка    03.11.2011 - 12:45

За інформацією, яка надійшла від облдержадміністрацій, станом на 8:00 2 листопада у 17 областях, а саме у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській, працюють всі котельні та підключено до теплопостачання 100% споживачів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Крім того, ще у чотирьох областях - Житомирській, Київській, Кіровоградській, Львівській, а також у Києві при штатній роботі всіх систем теплопостачання та підключенні майже всіх споживачів, з різних причин поки що залишаються без теплопостачання по 1 - 2 житлових будинки. У Запорізькій області ще не обігрівають 20 навчальних закладів, де канікули тривають до 13 листопада, а у Закарпатській - 5 шкіл, де вже 4 листопада завершать монтаж модульних котелень, а канікули триватимуть до 11 листопада.

За інформацією регіональних структурних підрозділів з питань житлово-комунального господарства, локальні аварії теплових мереж, пошкодження внутрішньобудинкових систем опалення ліквідовуються протягом доби.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top