Пробки в Києві сягнули 7 балів

НовиниНадзвичайні події    12.08.2016 - 18:37
Фото: традиційні для української столиці п'ятничні затори
Фото: традиційні для української столиці п'ятничні затори

У деяких місцях швидкість руху автотранспорту не перевищує п'яти кілометрів на годину

У Києві станом на 18:37 п'ятниці 12 серпня пробки на автомобільних дорогах досягли семи балів. Про це свідчать дані трафік-сервісу "Яндекс.Пробки".

Як зазначається, окремы перевантаження в роботі столичної дорожньої інфраструктури спостерігаються вже більше півгодини.


Так, ускладнено рух Набережним шосе на ділянці від мостe Метро до Поштової площі, де швидкість руху автотранспорту становить не більше десяти кілометрів на годину.

На Південному мосту традиційне ускладнення руху помічено в напрямку Харківського масиву та Позняків. Втім, натепер знизити швидкість на цій ділянці доведеться аж до 5 км/год, адже, крім ремонтних робіт, тут ще й сталася дорожньо-транспортна пригода (ДТП).

Іншу аналогічну аварійну ситуацію зафіксовано на під'їздах і до мосту Патона, де швидкість автомобільного руху перебуває в межах семи кілометрів на годину.

На Московському ж мосту серйозних заторів наразі немає - швидкість руху із правого берега на лівий становить близько 15-20 кілометрів на годину, а у зворотному напрямку - усі 60 км/год.

Нагадаємо, в березні через ДТП на Московському мосту в Києві утворилася багатокілометрова пробка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся