Признанням "паспортів" ЛНР/ДНР Росія фактично вийшла з мінських домовленостей, - Яценюк

Признанням "паспортів" ЛНР/ДНР Росія фактично вийшла з мінських домовленостей, - Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк на конференції

Яценюк на Мюнхенській конференції прокоментував указ Путіна щодо так званих ЛНР і ДНР

Визнанням "паспортів" так званих "Донецької/Луганської народних республік" (ДНР/ЛНР) Росія фактично вийшла з мінських домовленостей. Про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, виступаючи під час Мюнхенської безпекової конференції у суботу, 18 лютого.

"Президент Путін вирішив визнати всі документи, видані в так званих "Донецькій і Луганській республіках". У цей самий час пан Лавров під час Мюнхенської Безпекової конференції заявив, що вони дотримуватимуться Мінських домовленостей. Це просто інший світ. Після рішення російського президента Росія практично вийшла з Мінських домовленостей", - заявив політик.

Яценюк підкреслив, що президент РФ "мріє відновити щось на кшталт Радянського союзу чи нову імперію": "Це причина того, що президент Путін прийняв рішення про вторгнення в Україну. Він кидає виклик вільному світу".

"І це не Путін сильніший, це вільний світ слабший. Що сильніші ми, що більш ми об’єднані, чим менше буде розмов, що НАТО застаріле, чим менше буде "брекзитів" - то більше шансів вижити у вільного світу та демократії", - додав лідер "Народного фронту".

Він наголосив, що українська нація проявила надзвичайну рішучість: "Ми боремося за нашу незалежність, адже ми віримо у своє майбутнє, в наш суверенітет і наш народ. Ми віримо у справжні цінності. І ми показали всьому світу, як український народ бореться за європейські цінності".

"Моє послання Російській Федерації - озброєній до зубів ядерній державі: забирайтеся з України", - сказав Яценюк.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся