Мюнхенська конференція: генсек ООН ініціює реформу організації

Мюнхенська конференція: генсек ООН ініціює реформу організації
Фото: Атоніу Гутерріш закликав реформувати ООН

У рамках масштабних реформ ООН буде запропонована реорганізація її контртерористичних сил

Політичні кризи, терор і численні війни вимагають масштабних реформ Організації Об'єднаних Націй. Так вважає генеральний секретар ООН Атоніу Гутерріш, про що він заявив 18 лютого на 53-й Мюнхенській конференції з безпеки, передає DW.

"Наші структури недостатньо дієздатні", - констатував Гутерріш.

На його думку, в майбутньому ООН необхідно більше оперативності і прозорості при ухваленні рішень, прості і чіткі дії - це важливо як для запобігання, так і для ліквідації криз.

Гутерріш також наголосив на необхідності подолати роз'єднаність, краще координувати дії ООН.

"Тільки хороші відносини між державами можуть вирішити такі глобальні проблеми сучасності, як зміна клімату, зростання населення, нестача води й інші", - зазначив генсек ООН.

За його словами, в рамках масштабних реформ ООН буде запропонована реорганізація її контртерористичних сил. Крім того, реформа передбачатиме серед іншого більш активну участь країн-членів організації в діяльності цих сил.

Нагадаємо, нещодавно Рада безпеки ООН схвалила ініційовану Україною резолюцію про захист критичної інфраструктури від терористичних атак.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся