Залучення нових інвестицій в Україну залежатиме від реформи прокуратури та судової системи, " - Томбінський

Залучення нових інвестицій в Україну залежатиме від реформи прокуратури та судової системи, " - Томбінський
Фото: Ян Томбінский

Від ефективності роботи Антикорупційної прокуратури буде залежати робота Антикорупційного бюро

Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський сьогодні 21 вересня в ході брифінгу заявив, що залучення нових іноземних інвестицій в Україну залежатиме від реформи прокуратури та судової системи. Повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Я хочу наголосити на нагальній необхідності цілковитої довіри з боку як суспільства, так і професійних середовищ до членів комісії (комісії з проведення конкурсу із зайняття адміністративних посад в антикорупційній прокуратурі - ред.) призначених чи то парламентом, чи то генеральним прокурором. Сподіваюсь, що у недалекому майбутньому спеціалізована прокуратура і Національне бюро запрацюють, і долучаться до боротьби з цим ганебним явищем, з корупцією в Україні, але також, щоби відновити довіру суспільства до того, яким способом працює цілий державний апарат, і перш за все юридична система в Україні", - наголосив Томбінський.

Таким чином, посол відзначив важливість створення спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Україні, а саме призначення членів комісії з проведення конкурсу із зайняття адміністративних посад у цій прокуратурі.

За словами Томбінського, від ефективності роботи Антикорупційної прокуратури залежить робота Антикорупційного бюро.

На думку Посла, від питання ефективної роботи вказаних органів сильно залежить економічний розвиток України, тож представники міжнародного і українського бізнесу наголошують на необхідності реформи судової системи і прокуратури. Саме це він відзначив як першу необхідність для того, щоб нові інвестиції та новий капітал прийшли в Україну.

Нагадаємо, також нещодавно Томбінський заявляв, що безвізовий режим для України можливий після здійснення антикорупційної політики.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся