Приватизація 45% «Миколаївобленерго» і «Хмельницькобленерго» може принести близько 163 млн грн, - аналітики
10:59 14.07.2011 Чт
1 мин
Виходячи з ринкової капіталізації, сума виручена від продажу 45% акцій «Миколаївобленерго» і «Хмельницькобленерго» складе близько 163 млн грн, вважають аналітики інвестиційної групи «Сократ».
На думку експертів, рішення Кабміну включити в перелік виставлених на продаж в 2011 р. енергопостачальних і енергогенеруючих компаній по 45% акцій «Миколаївобленерго» і «Хмельницькобленерго», буде має позитивний вплив як на енергетичні компанії, так і на енергетичний сектор в цілому.
«Приватизаційні процеси можуть виступити драйвером зростання вартості акцій. Виходячи з ринкової капіталізації, ми очікуємо, що сума виручена від продажу 45% акцій «Миколаївобленерго» і «Хмельницькобленерго» складе близько 163 млн грн», - відзначили аналітики.