ПриватБанк приватизують в 2021 році

ПриватБанк приватизують в 2021 році
Фото: Енгін Акчакоча (TUSiB)

Приватизація банку запланована на останній етап реалізації стратегії

ПАТ "ПриватБанк" приватизують в 2021 році. Про це повідомив голова наглядової ради "Приватбанку" Енгін Акчакоча, передає в інтерв'ю FinClub.

"Термін дії стратегії - з 2018 року і до самої приватизації банку. Ми вже маємо конкретні цілі на кінець 2018 року, на кінець 2019-го і далі", - повідомив Акчакоча.

Зазначено, що приватизація банку запланована на останній етап реалізації стратегії.

"Як тільки ринок буде готовий і на банк буде попит. Стратегія вимагає, щоб ми завершили спрямовані на приватизацію зусилля до 2021 року", - зазначив Акчакоча.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рівень ліквідності активів "Приватбанку" після націоналізації склав 171 млрд гривень, або 66% всього обсягу активів.

Встановлені Національним банком України показники ліквідності перевиконані. Зокрема, моментальна ліквідність склала 34,98% при нормативі не менше 30%, поточна - 149,99% (норматив - не менше 40%) і короткострокова - 98,11% при нормі не менше 60%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся