ПриватБанк буде продавати свої активи через СЕТАМ

ПриватБанк буде продавати свої активи через СЕТАМ
Фото: активи ПриватБанку буде продавати СЕТАМ (setam.gov.ua)

Список активів не уточнюється

Державний ПАТ "ПриватБанк" підписав договір з Державною Системою електронних торгів арештованим майном на продаж своїх активів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

Як повідомляється, СЕТАМ виграло тендер, оголошений банком, і чекає списку активів, що пропонуються до реалізації.

"Ми офіційно виграли тендер на продаж активів і підписали відповідний договір. Тепер чекаємо списки активів для виставлення їх на нашому майданчику ", - зазначив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

З початку адміністрування системи підприємством ДП "СЕТАМ" (26.10.2015) реалізовано 19 тис. лотів загальною вартістю 2,96 млрд гривень.

Ціни реалізації у порівнянні зі стартовими в середньому зросли більш ніж на 10%. Кількість лотів, реалізованих з приростом ціни - 55%. Надходження в державний бюджет від діяльності ДП "СЕТАМ" склали понад 300 млн гривень.

Нагадаємо, на початку липня генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв про те, що накладені арешти на ліквідне майно ПриватБанку і пов'язаних з ним структур - понад 700 об'єктів нерухомості ТОВ Приватофіс.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся