ua ru

Наказ обстрілювати автобус під Волновахою давало керівництво ДНР, - Наливайченко

Наказ обстрілювати автобус під Волновахою давало керівництво ДНР, - Наливайченко

Наказ обстрілювати автобус під Волновахою (Донецька область) давало керівництво так званої "Донецької народної республіки" (ДНР). Про це на брифінгу заявив голова Служби безпеки України (СБУ) Валентин Наливайченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Прямі накази глав своїм терористам-виконавцям здійснювати такий обстріл саме мирного населення, саме донецьких жителів, саме донецьких пенсіонерів, саме студентів з Донецька давалися свідомо для того, щоб залякати мирне населення, для того, щоб мирні жителі, пенсіонери не їздили за пенсіями, для того, щоб студенти та члени сімей не могли возз'єднатися і провідати батьків і саме в Донецьку. Ми підкреслюємо, що за наявними даними слідства неодноразові вказівки по телефону, в тому числі терористам, свідчать про те, що саме так діє терористична організація ДНР. Прямий телефонний наказ виконали так звані їх міністри оборони або інші",- заявив Наливайченко.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ з метою розслідування втретє відвідала місце обстрілу автобуса під Волновахою і встановила, що обстріл був здійснений з північно-східного напрямку.