ru ua

У передмісті Анкари прогримів вибух

У передмісті Анкари прогримів вибух Фото: турецька поліція

звук вибуху був чутний в багатьох частинах міста

В передмісті турецкої столиці Анкари населеному пункті Батикент - прогримів вибух. Про це повідомляє телеканал Haberturk.

Повідомляється, що звук вибуху був чутний в багатьох частинах міста і викликав паніку. Він пролунав з боку промислової зони Ostim. Джерела телеканалу у поліції розповіли, що під час вибуху постраждали три людини.

Разом з тим, згідно із заявою губернатора провінції Анкара, повідомлення про вибух з'являються в соціальних мережах, однак служби безпеки поки не отримували повідомлень про вибух від екстрених служб.

Про те, що декілька пострілів, схожі на вибухи були чутні в різних частинах міста в 13:30 за місцевим часом, повідомляє агентство DHA. Поліція почала розслідування. У різних точках Анкари також чергують пожежники і медики, особливо в промислових зонах.

Нагадаємо, минулого тижня в Анкарі запобігли великий теракт. Тоді співробітники Управління безпеки виявили і вилучили близько 100 кілограм нитрометана. Речовина може бути використано в якості вибухівки і, за даними поліції, належить екстремістам з Робочої партії Курдистану.

Раніше влада Туреччини повідомили про запобігання великого теракту в Стамбулі 13 листопада, в той же день, коли сталася серія терактів в Парижі.