RU

Причиною катастрофи літака в Індії 22 травня могла стати помилка пілота.

Причиною катастрофи літака Boeing 737-800 авіакомпаній Air India, в результаті якої загинули 158 людей, могла стати помилка пілота. За заявою міністра цивільної авіації Індії Прафула Пателя, погодні умови і інші чинники, зокрема параметри посадочної смуги, були визнані нормальними і не могли перешкодити безпечній посадці. Не "можна виключати людський фактор", - заявив П.Патель в інтерв'ю індійському телеканалу CNN-IBN, повідомляє РБК.
Проте в уряді заявляють, що для встановлення дійсних причин катастрофи необхідно дочекатися результатів розслідування, яке вже проводиться. У розпорядження зайнятихв ньому фахівців надійшов знайдений 22 травня бортовий самописець із записами розмов пілотів.
Також повідомляється, що 146 з 158 тіл вже упізнані і передані родичам. Серед загиблих - 19 дітей, включаючи дворічного хлопчика.
Нагадаємо, аварія сталася в м. Мангалор в штаті Карнатака приблизно в 6:00 за місцевим часом (3:30 за Києвом). Літак Boeing 737-800, що розбився при посадці, прямував в країну з Дубаїв. Від удару об землю літак розламався на дві частини і зайнявся. Всього на борту повітряного судна знаходилися 166 людей, здебільшого представники бідних верств населення Індії. Жертвами авіакатастрофи стали 158 людей, вісім врятувалися, з них семеро отримали травми.