Прибулі в Німеччину біженці повинні поважати її закони і цінності, - Меркель

НовиниСуспільство    10.07.2016 - 03:36
Фото: канцлер ФРН Ангела Меркель чекає від біженців в країні готовності до адаптації
Фото: канцлер ФРН Ангела Меркель чекає від біженців в країні готовності до адаптації

Також "суспільству слід поважати певні правила і потреби"

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що очікує від біженців, які прибули в країну, готовності до адаптації. Про це пише DW.

За її словами, з одного боку, суспільство має бути відкрито для мігрантів, для чого організовуються інтеграційні та мовні курси.

"З іншого боку, ті, хто до нас приїхав, повинні поважати те, що у нас написано в основному законі, те, що у нас написано в інших законах, те, що не можна вдаватися до насильства, те, що у нас існує свобода віросповідання, те, що у нас існує свобода слова", - заявила Меркель у відеозверненні, поширеному в суботу, 9 липня.

зокрема, Ангела Меркель закликала біженців до терпимості у зв'язку з німецькими кулінарними традиціями, такими як споживання свинини. Також суспільству слід ставитися з повагою, коли у когось є певні потреби або правила.


"З іншого боку, це не повинно призводити до обмежень для тих, хто керується іншими правилами", - додала Меркель.

Таким чином вона відреагувала на пропозиції, згідно з якими з поваги до мусульман у шкільних їдальнях більше не слід пропонувати страви, що містять свинину.

"Толерантність полягає вже в тому, щоб ми не були зобов'язані змінювати свої кулінарні звички", - зазначила канцлер.

Крім цього, канцлер Німеччини похвалила нещодавно прийнятий закон про інтеграцію і назвала його шансом для Німеччини. За її словами, інтеграцію слід сприймати як пропозиція для мігрантів, але також і як сподівання, що вони "будуть вчити німецьку мову і виконувати наші закони".

Нагадаємо, Угорщина 2 жовтня проведе референдум щодо квот на біженців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Меркель заявила про "оборонний характер" стратегії НАТО по відношенню до РФ Уряд Німеччини схвалив продаж зброї до Саудівської Аравії
On Top