Прибуток агрохолдингу KSG Agro в 2011 р. зріс в 2,8 рази – до 28,2 млн дол

Прибуток агрохолдингу KSG Agro в 2011 р. зріс в 2,8 рази - до 28,2 млн дол. в порівнянні з 10 млн дол. в 2010 р. Про це йдеться в аудованому річному звіті компанії, передає прес-служба агрохолдингу.

Дохід групи збільшився в 2,2 рази з 15,6 млн дол. до 34,7 млн дол. Показник EBITDA досяг 30,8 млн дол. В 2011 р. група подвоїла земельний банк, який досяг 61 тис. га, та зібрала врожай в розмірі 107 тис. т.

"Ми будемо зберігати темпи розширення та розвитку бізнесу, які започаткували в 2011 р. - зазначив Сергій Касьянов, голова ради директорів агрохолдингу KSG Agro. - Зокрема, плануємо збільшити земельний банк на 50 тис. га в цьому році... Будемо поліпшувати ефективність використання землі завдяки новим технологіям та новим підходам, поглиблювати вертикальну інтеграцію через розвиток переробки сільськогосподарської продукції".

Нагадаємо, в квітні повідомлялось, що KSG Agro SA залучила кредит у розмірі 23,7 млн дол від американського фонду прямих інвестицій Global Emerging Markets Limited (GEM).

KSG Аgro S.А. - вертикально інтегрована компанія, що працює на агроринку, включаючи виробництво, зберігання, переробку і продаж сільськогосподарській продукції. Земельний банк холдингу складає 61 тис. га. У 2011 році компанія увійшла до свинарського сегменту і запустила виробництво паливних пелет. До складу холдингу входять складські приміщення для зберігання зерна потужністю 60 тис. т і склади з мікрокліматом загальною потужністю 4 тис. т. Акції компанії з листопада 2010 р. торгуються на Варшавській фондовій біржі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся