ru ua

При Кабміні утворено Зовнішньоекономічну раду

Уряд на своєму засіданні 27 квітня утворив Зовнішньоекономічну раду при Кабінеті міністрів України, повідомляє прес-служба уряду.
Головою ради призначено першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі, заступниками голови ради - міністра закордонних справ та першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.
Зовнішньоекономічна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння забезпеченню координації заходів щодо міжнародного економічного співробітництва.
Прийняття документа дасть можливість налагодити структурний діалог між владою, бізнесом і громадянським суспільством згідно з європейською практикою; виробити цілісну і збалансовану зовнішньоекономічну політику, спрямовану на підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості економіки України.
Крім того, це дозволить поліпшити умови торгівлі на зовнішніх ринках для вітчизняних виробників та збільшити обсяги експорту, підвищити його географічну і товарну диверсифікованість, у тому числі за рахунок товарів з високою доданою вартістю.