ДПСУ підтримає внесення змін до податкового кодексу щодо оподаткування туроператорської діяльності

П'ятниця 03 лютого 2012 21:36

Державна податкова служба України (ДПСУ) підтримає внесення відповідних змін до пункту 207.6 статті 207 Податкового кодексу, який регламентує особливості розрахунку бази оподаткування ПДВ туроператорської діяльності. Відповідна позиція була озвучена під час зустрічі, ініційованої фахівцями податкової служби, із керівництвом Державного агентства України з туризму та курортів, повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Таким чином, для представників даної сфери буде вирішено питання щодо неоднозначного тлумачення норми стосовно визначення бази оподаткування ПДВ операцій при організації туристичним оператором внутрішнього та в'їзного туризму", - зазначають у прес-службі.

Фахівці ДПСУ відзначають, що це виконає стимулюючу функцію державної політики в сфері оподаткування - дозволить підвищити прозорість умов діяльності для всіх учасників ринку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся