Президент Сирії скасував у країні надзвичайний стан, що діяв 48 років

Четвер 21 квітня 2011 17:39

Президент Сірії Башар Асад підписав закон про скасування режиму надзвичайного стану, що діяв у країні 48 років. Про це повідомляє РБК з посиланням на Reuters.
Раніше на цьому тижні скасування режиму НС затвердила Рада міністрів Сірії. Для вступу указу в дію його повинен був підписати Президент Сірії Б.Асад.
Режим НС дозволяє владі проводити арешти людей без пред'явлення звинувачень, а також розширює їхні повноваження практично в будь-якій сфері суспільного життя. Він був введений у 1963 р. після військового перевороту, в результаті якого до влади прийшла Партія арабського соціалістичного відродження ("Баас").
29 березня 2011 р. уряд Сирії пішов у відставку. Б.Асад затвердив відставку Ради міністрів на тлі виступів опозиції, які продовжуються з 15 березня. Протестувальники вимагають скасування режиму НС і проведення політичних реформ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся