Президент доручив міністрові культури вирішити питання про присвоєння Львівській національній галереї імені Бориса Возницього

Середа 10 квітня 2013 19:41

Президент України Віктор Янукович у відповідь на звернення трудового колективу Львівської національної галереї мистецтв надіслав листа Міністрові культури, у якому пропонує міністрові культури України Леоніду Новохатьку особисто вирішити питання про присвоєння галереї імені Бориса Возницього. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Підтримуючи ініціативу, викладену у зверненні трудового колективу про присвоєння імені Бориса Возницького Львівській національній галереї мистецтв, прошу Вас особисто докласти зусиль до вирішення цього питання, а також розглянути можливість заснування премії його імені за внесок у збереження національної культурної спадщини", - йдеться в листі Януковича.

За словами Януковича, Возницький зробив безцінний внесок у збереження та примноження національного культурного надбання і популяризацію українського мистецтва.

"Він самовіддано присвятив себе музейній справі, становленню та розвиткові Львівської галереї, яка під його багаторічним керівництвом стала знаним осередком культури", - підкреслив Президент.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся