Президент Ірану закликав парламентаріїв підтримати його

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад закликав парламент підтримати його в боротьбі, як він висловився, зі злом, що охопило країну. Іранський лідер також закликав парламентаріїв не втручатися у справи, що знаходяться у сфері його повноважень. Заяви прозвучали в неділю на першому засіданні новообраного іранського парламенту, передає радіо "Свобода".

На парламентських виборах, що відбулися на початку травня, консервативні супротивники Ахмадінежада отримали більшість мандатів. Президент Ірану і консерватори дотримуються одного і теж зовнішньополітичного курсу, проте між ними є розбіжності з економічних питань.

Ахмадінежад втратив підтримку консерваторів, коли торік виступив проти домінуючого положення високопоставлених іранських кліриків.

На нього також чинять тиск країни Заходу, які звинувачують Тегеран в намірі створити ядерну зброю. Іран відкидає ці звинувачення.

Нагадаємо, Іран планує побудувати ще дві АЕС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся