ua en ru

Президент Бразилії вважає імпічмент спробою державного перевороту

02:46 23.04.2016 Сб
1 мин
Ділма Руссефф вважає, що її країна переживає "серйозну ситуацію"
Президент Бразилії вважає імпічмент спробою державного перевороту Фото: президент Бразилії Ділма Руссефф

Запущений процес імпічменту президента Бразилії Ділми Руссефф має всі ознаки державного перевороту. Про це вона заявила журналістам після виступу в ООН, повідомляє Reuters.

У своїй промові в ООН Руссефф зазначила, що її країна переживає «серйозну ситуацію".

"Я не можу завершити свій виступ, не згадавши серйозну ситуацію, яка зараз відбувається в Бразилії. Однак я не сумніваюся, що наші люди здатні запобігти будь-які невдачі", - сказала Руссефф.


Як стало відомо в понеділок, більшість депутатів Конгресу Бразилії проголосували за відсторонення Руссефф. Але остаточне рішення про імпічмент прийме Сенат, голосування в якому очікується в травні. У разі якщо Руссефф відсторонять від посади, її займе пост віце-президент Мішель Темер.

Процедура імпічменту щодо Руссефф була запущена в грудні минулого року. При цьому 60% бразильців, згідно з соцопитуваннями, підтримали цю ідею.

Нагадаємо, президент Бразилії Ділма Руссефф заявила, що процес імпічменту проти неї, що проходить у парламенті країни, не має під собою легальних підстав.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: