ru ua

Злочин проти активістів Майдану Луценка і Вербицького повністю розкрито, - Геращенко

Злочин проти активістів Евромайдана Ігоря Луценка та Юрія Вербицького повністю розкрито і знаходиться в суді

Злочин проти активістів Евромайдана Ігоря Луценка та Юрія Вербицького повністю розкрито і знаходиться в суді. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко сьогодні на брифінгу.

"Що стосується питань щодо викрадення Ігоря Луценка і вбивства Юрія Вербицого - це злочин повністю розкрито. Двоє злочинців було затримано, і зараз вже розглядається в суді", - заявив Геращенко.

"9 людей, яких ми встановили, які були організаторами цієї схеми викрадення активістів Євромайдану, знаходяться на території РФ. Всі їх імена відомі, всі вони передані в Інтерпол для того, щоб їх затримали. РФ про це знає, проте не вживає жодних дій, щоб заарештувати їх", - зазначив радник глави МВС.

Він заявив, що Росія не хоче видавати Україні цих людей, так як безпосередньо організацією вбивства Вербицького займалася особа, наближена до колишньому міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченко . "Саме тому РФ не хоче арештовувати цих людей", - заявив Геращенко.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб, які брали участь у викраденні активістів Евромайдана Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.