Прем'єр-міністр Сомалі заявив про своє рішення піти у відставку

Прем'єр-міністр Сомалі Омар Абдірашид Алі Шармарке під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, заявив про своє рішення піти у відставку, щоб запобігти політичній кризі. Президент країни Шейх Шаріф Шейх Ахмед назвав цей крок "мужнім рішенням", передає Associated Press. Відзначимо, що дані перестановки відбуваються на тлі розладу в уряді африканської держави відносно проекту нової конституції. Незабаром в країні повинне було також відбутися голосування про ступінь довіри до нині відставного прем'єр-міністра.

Разом з тим відставка Омара Абдірашида Алі Шармарке не здобуде значного впливу на загальну розстановку сил. З 1991 р. - з моменту скидання режиму Сіада Барре - Сомалі не має централізованого уряду. Президент контролює лише декілька районів столиці країни Могадішо. Країна поділена на декілька областей, де правлять різні злочинні і екстремістські угрупування. На цьому фоні в Сомалі процвітають піратство і викрадання людей з метою викупу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся