Прем'єр Азербайджану на зустрічі з Порошенком заявив про підтримку територіальної цілісності України

НовиниПолітика    14.07.2016 - 22:01

У рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка в Азербайджанську Республіку відбулася зустріч Глави держави з Прем'єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

Співрозмовники обговорили широке коло питань двосторонньої взаємодії в економічній сфері. Мова йшла, зокрема, про реалізацію спільних проектів в енергетичній, транспортній, сільськогосподарській сферах.


Окрему увагу співрозмовники приділили питанню транспортування азербайджанських енергоносіїв по території України в країни ЄС. Президент зазначив, що Україна володіє відповідним технологічним потенціалом для ефективної реалізації цього проекту.

Глава держави також запропонував активно використовувати потенціал українських компаній для реалізації низки інфраструктурних проектів в Азербайджані.

В ході зустрічі Петро Порошенко і Артур Расізаде підтвердили тверду і беззастережну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і Азербайджанської Республіки в рамках міжнародно визнаних кордонів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся