Представники військових штабів НАТО та РФ обговорили ситуацію в Україні

Понеділок 23 квітня 2018 14:05
Представники військових штабів НАТО та РФ обговорили ситуацію в Україні
Фото: Ян Брукс (nato.int)

Крім того, представники штабів обговорювали прозорість військових навчань

Ситуація в Україні була однією з тем, які обговорювались на нещодавній зустрічі представників військових штабів НАТО та РФ. Про це розповів журналістам у Києві генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО, генерал-лейтенант Ян Брукс, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ситуація в Україні обговорюється на будь-якій зустрічі між НАТО та Російською Федерацією. Ми ніколи не забудемо про те, що відбувається в Україні… Коли ми розмовляємо на рівні військових з військовими, то безумовно ми торкаємось питання зменшення ризиків на тих ділянках, де діє наша і їхня сторона. Це такі регіони як Балтійське море, Чорне море, Середземне море… Друге питання, яке ми обговорюємо на рівні військових, це прозорість навчань. Ми дуже прозоро проводимо свої навчання і намагаємось дати Росії сигнал, підштовхуючи її  до того, що необхідно дотримуватись прозорості навчань. Це власне ті теми, які ми обговорювали минулого тижня", - заявив Брукс.

Нагадаємо, гендиректор Міжнародного військового штабу НАТО Ян Брукс зазначав, що двері НАТО відкриті для України, проте необхідно розуміти, що прийняття України до складу НАТО буде політичним рішенням.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся