Голова Держприкордонслужби закликав припинити дискредитацію дій служби

Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин закликав припинити інформаційне протистояння в суспільстві та дискредитацію дій служби.

Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин закликав припинити інформаційне протистояння в суспільстві та дискредитацію дій служби. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

"Проникнення на територію України загонів озброєних терористів з Російської Федерації стали буденними проблемами прикордонників. Навіть у цю хвилину в пункті пропуску "Маринівка" наш особовий склад веде жорстокий бій з терористами, які атакують прикордонників з двох сторін: одна озброєна банда напала зі сторони російського пункту пропуску "Куйбишево", друга - з території України. Прикордонна служба вжила всіх можливих заходів для захисту кордону України. Проте наші можливості обмежені через об'єктивні причини, аналіз яких пропоную провести пізніше. Зараз потрібно зробити все для захисту кордону нашої держави", - йдеться у повідомленні.

Литвин закликав здійснити комплекс заходів щодо оборони державного кордону наявними силовими та правоохоронними ресурсами держави та "припинити інформаційне протистояння в суспільстві, дискредитацію дій прикордонної служби, особовий склад якої зі зброєю в руках захищає інтереси держави".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся