ru ua

Святкові заходи в новорічну ніч пройшли без суттєвих порушень, - Нацполіція

Святкові заходи в новорічну ніч пройшли без суттєвих порушень, - Нацполіція Фото: поліція (прес-служба МВС)

Публічну безпеку і правопорядок забезпечували близько 12 тисяч правоохоронців

У Національній поліції заявили, що в цілому святкові заходи в Україні в новорічну ніч пройшли без суттєвих порушень публічної безпеки та порядку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС).

Зазначено, що в ніч із 31 грудня на 1 січня в усіх регіонах держави відбулося понад 752 масові заходи. Участь у них взяло понад 1,35 млн громадян.

"Публічну безпеку і правопорядок забезпечували близько 12 тисяч правоохоронців, із яких 9,6 тисяч працівників поліції та майже 2,4 тисячі військовослужбовців Національної гвардії", ‑ повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він також додав, що в цілому святкові заходи пройшли без суттєвих порушень публічної безпеки та порядку.

"Заходи пройшли без надзвичайних подій. Особовий склад Нацполіції, Нацгвардії та ДСНС, залучений до подій, зі своїм завданням впорався. Правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі до завершення всіх заходів", ‑ сказав Яровий.

Крім того, перший заступник міністра додав, що сьогодні по всій території України відбудуться масові заходи з нагоди відзначення 109-ї річниці з дня народження Степана Бандери.

"У зв’язку з цим у 20 регіонах держави заплановано проведення 54 масових заходів за участю понад 8,4 тисяч осіб. Безпеку під час проведення ходи забезпечуватимуть 1,2 тисячі поліцейських та 730 військовослужбовців Нацгвардії", ‑ резюмував Яровий.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в новорічну ніч безпеку та порядок по всій країні забезпечуватиме понад 10 тисяч правоохоронців.