ru ua

"Правий сектор" хоче винести на референдум питання недовіри Порошенко, Яценюку і Раді

"Правий сектор" хоче винести на референдум питання недовіри Порошенко, Яценюку і Раді Фото: "Правий сектор"

Також на референдум "Правий сектор" планує винести питання про те, що Україна повинна визнати, що в країні війна, а не АТО

Партія "Правий сектор" планує організувати всеукраїнський референдум і поставити питання недовіри Президенту України Петру Порошенку, Кабінету міністрів на чолі з прем'єр міністром Арсенієм Яценюком та Верховній Раді України. Таке рішення "Правий сектор" прийняв сьогодні на надзвичайному з'їзді в Києві, повідомив командир 13-го запасного батальйону ДУК "Правий сектор" Олексій Бик в ефірі "5 каналу".

За його словами, на з'їзді було прийнято рішення про проведення всеукраїнського референдуму, на який будуть винесені питання про висловлення недовіри Президенту України Петру Порошенку, Верховній Раді України та Кабінету міністрів України.

"Крім того, в список питань, які будуть винесені на референдум, буде питання про те, що Україна повинна визнати, що у нас не АТО, а повноцінна війна. Також скасування мінських угод та легалізація добровольчого руху. Це ті питання, які ми плануємо винести на референдум", - заявив представник ПС.

Нагадаємо, "Правий сектор" сьогодні, 21 липня, в 19:00 проведе віче на Майдані.