Правляча партія Греції визнала поразку на позачергових парламентських виборах.
08:00 05.10.2009 Пн
1 мин
Партія "Нова демократія" Константінаса Караманліса, що перебуває зараз при владі в Греції, визнала свою поразку на позачергових парламентських виборах в країні. Як повідомили представники партії, К.Караманліс подзвонив лідеру Грецького соціалістичного руху (ПАСОК) Георгіесу Папандреу і привітав його партію з перемогою, передає Associated Press.
Вони уточнили, що К.Караманліс "побажав успіхів" суперникові.
У Греції 4 жовтня відбулися позачергові вибори до парламенту.
К.Караманліс повинен був керувати країною ще два роки, проте на початку вересня він оголосив про дострокові вибори. За його словами, йому потрібний новий чотирирічний термін для того, щоб вирішити економічні проблеми Греції. Проте під час його правління уряд потрясли низка корупційних скандалів.
Опоненти К.Караманліса говорять, що йому не вдалося навести лад у владних структурах Греції і модернізувати країну. Г.Папандреу обіцяє створити "зелену" економіку і покликати міжнародних фахівців, які допоможуть Греції вирішити її проблеми.