Правоохоронці проводять обшуки у приміщеннях аеропорту "Бориспіль"

НовиниНадзвичайні події    26.07.2016 - 16:20
Фото: аеропорт "Бориспіль"
Фото: аеропорт "Бориспіль"

Обшуки проводяться у рамках розслідування провадження щодо розтрати бюджетних коштів

Прокуратура м. Київ та Служба безпеки України (СБУ) проводять обшуки у приміщеннях Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури міста Києва у Facebook.

"Слідчі прокуратури міста Києва спільно із співробітниками Служби безпеки України сьогодні, 26 липня, проводять обшуки в приміщеннях ДП "МА "Бориспіль" в межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах при здійсненні державних закупівель. Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 191 КК України", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, наразі вдалося встановити, що у грудні 2015 року аеропорт "Бориспіль" провів тендер на закупівлю детекторів вибухових речовин, за результатами якого у переможця (приватного підприємства) придбано чотири таких прилади на загальну суму 4,3 млн. гривень.

"Згідно з документами, наданими переможцем тендера, детектори виготовлені чеською компанію. Однак, як з’ясовано у ході слідства, безпосереднім виробником приладів є російська компанія, а її засновником відповідно громадянин Російської Федерації. Крім того, встановлено, що вартість кожного з детекторів складає близько 200 тис гривень, що майже у 4 рази дешевше, ніж сплачено державним підприємством", - йдеться у повідомленні.

Наразі у приміщеннях аеропорту "Бориспіль", в офісі фірми-переможця, а також за місцем проживання учасників злочинної схеми вилучено документацію та інші речові докази, які підтверджують протиправні дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Співробітники служби безпеки України та Національної поліції проводять обшуки в приміщеннях Державіаслужби, а також Адміністрації морських портів України (АМПУ).

On Top