Правоохоронці проводять обшуки в Державіаслужбі та Адміністрації морпортів

НовиниІнфраструктура    26.07.2016 - 13:59
Фото: ведуться обшуки в Державіаслужбі та АМПУ
Фото: ведуться обшуки в Державіаслужбі та АМПУ

Відкрито 2 кримінальні справи щодо розкрадання державних коштів та зловживання владою

Співробітники служби безпеки України та Національної поліції проводять обшуки в приміщеннях Державіаслужби, а також Адміністрації морських портів України (АМПУ). Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Антикорупційні підрозділи Мініфраструктури та уповноважені підрозділи ДП АМПУ, де нещодавно відбулася реорганізація, об'єднали свої зусилля на 2 місяці для боротьби з корупцією.


Співробітники головного правління захисту економіки СБУ проводять обшуки в Державіаслужбі за фактом сприяння окремих службових осіб "Борисполя" зі службовими особами Державіаслужби.

Як йдеться у повідомленні, вони здійснили "розтрату бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання у сумі 4,3 млн грн, які в подальшому, в порушення Розпорядження КМУ № 829-р від 11.09.2014, перерахували підприємству, підконтрольному резиденту РФ, з подальшим виведенням коштів за межі України".

У свою чергу, працівники Департаменту захисту економіки Нацполиции проводять обшук в приміщеннях АМПУ для документування злочинної схеми по розкраданню коштів Адміністрації портів.

"Ці посадові особи, шляхом зловживання службовим становищем, використовуючи підконтрольні їм підприємства, під час проведення занурень на дно в морських портах, присвоїли багатомільйонні кошти державного підприємства", - зазначив Лавренюк.

"За даними фактами порушено кримінальні провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах) і ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки)", - додав заступник міністра інфраструктури .

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзализныця" представила Мінінфраструктури план реформування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Великого чиновника ФІФА на рік усунули від футболу "Укрзалізниця" представила Мінінфраструктури план реформування
On Top