Правоохоронці у квітні-травні нестимуть службу у посиленому режимі

Фото: Сергій Яровий (mvs.gov.ua)
Фото: Сергій Яровий (mvs.gov.ua)

Правоохоронці переходять на посилений режим через проведення масових заходів в кінці квітня та на початку травня

Національна поліція України, Національна гвардія, Державна прикордонна служба та Державна служба України з надзвичайних ситуацій у квітні-травні нестимуть службу у посиленому режимі. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, повідомляє прес-служба МВС.

Як зазначається, правоохоронці переходять на посилений варіант несення служби оскільки в кінці квітня та на початку травня по всій Україні очікується проведення масових заходів. 

"9 травня очікуємо проведення близько 2 тисяч заходів. Участь у них візьме понад півмільйона громадян. Найбільшої уваги в цей день потребуватиме столиця, а також південно-східні регіони держави. У зв'язку з цим планується залучити понад 25 тисяч правоохоронців", - повідомив Яровий.

Крім того, він додав, що 28 квітня-1 травня поліція та підрозділи ДСНС чергуватимуть біля місць масового відпочинку людей, щоб уникнути надзвичайних ситуацій.

У свою чергу, голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що у вказаний період на постійному чергуванні буде 7 тисяч рятувальників та 2 тисячі одиниць техніки, проте, у разі необхідності їх кількість може бути збільшено вдвічі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба переходила на посилений режим на час великодніх свят.