Уряд запускає механізм розстрочки ПДВ при імпорті обладнання

Середа 07 лютого 2018 11:41
Уряд запускає механізм розстрочки ПДВ при імпорті обладнання
Фото: Володимир Гройсман (РБК-Україна)

В Україні вводять розстрочку ПДВ на імпортне обладнання до 24 місяців

Кабінет міністрів України запускає механізм розстрочки податку на додану вартість (ПДВ) на нове імпортне обладнання. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Запускаємо механізм розстрочки ПДВ на нове обладнання, яке завозиться. Розстрочка на 24 місяці. Завдяки цьому воно буде на 20% дешевше", - заявив Гройсман.

 

Передбачається, що ця ініціатива дасть можливість реалізувати право платників податків на отримання розстрочки сплати ПДВ на термін, зазначений у заяві платника податків, але не більше 24 місяців, без нарахування відсотків, пені і штрафів при ввезенні на митну територію України для власного виробництва в Україні.

Фото: проект постанови

 

Фото: пояснювальна записка

Нагадаємо, в грудні 2018 року Гройсман анонсував запровадження розстрочки сплати ПДВ при імпорті технологічного обладнання. Дана ініціатива спрямована на модернізацію обладнання в Україні.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся