Уряд Великобританії готує зміни в порядок престолонаслідування

Заступник прем'єр-міністра Великобританії Нік Клегг повідомив про те, що уряд веде консультації з представниками п'ятнадцяти інших країн Співдружності, також очолюваних британською королевою, про можливість внесення змін в порядок престолонаслідування, передає BBC. 

Питання про реформу Акту про престолонаслідування, прийнятого англійським парламентом в 1701 році, виявилося знову актуальним у світлі майбутнього весілля принца Уїльяма і Кейт Міддлтон.
Якщо першою дитиною в їхній родині стане дівчинка, то вона не зможе згодом зійти на престол у разі, якщо у пари у майбутньому народиться хлопчик. Відповідно до діючого порядку, перший нащадок чоловічої статі автоматично переймає право на трон у своєї старшої сестри.
Ще одне з положень, що зараз розглядаються, - це діюча до цих пір заборона для британського монарха бути приналежним до Римської католицької церкви або укладати шлюб з католиком.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся