Уряд у 2012 р. має намір виділити 1 млрд грн на відпочинок та оздоровлення понад 2,6 млн дітей

Уряд має намір виділити 1 млрд грн на відпочинок та оздоровлення понад 2,6 млн дітей у 2012 р. Про це повідомляє прес-служба секретаріату Кабінету міністрів України.

"У поточному році заплановано виділити майже 1 млрд грн для відпочинку та оздоровлення 2 млн 682 тис. 821 дитини, що складає 64% від загальної кількості дітей", - йдеться в повідомленні.

При цьому в ході зустрічі з представниками громадських організацій прем'єр-міністр Україна Микола Азаров заявив: "Кількість відпочиваючих дітей не відповідає усій чисельності. З дітей дошкільного віку відпочивають всього 2,6 млн дітей з 4 млн ... Самі бази відпочинку в більшості залишилися ще з радянських часів, малокомфортабельні і вимагають ремонту".

За його словами, зараз у держави з'явилися можливості і потрібно створити 5-річну програму з відтворення баз відпочинку.

Також протягом декількох років буде створено великий реабілітаційний центр для дітей, які страждають дитячим церебральним паралічем (ДЦП) та хворобами опорно-рухового апарату.

"Я думаю, протягом декількох років ми такий реабілітаційний центр створимо. Ми зараз ведемо активний пошук інвесторів. Частково держава буде фінансувати, частково інвестор буде фінансувати цей проект", - сказав Азаров.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся