Уряд США виділить Держмитслужбі технічну допомогу на суму 3 млн дол

Глава Державної Ігор Калетник і надзвичайний і повноважний посол США Джон Френсіс Теффт підписали Протокол № 8 до Меморандуму про взаєморозуміння між урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки щодо допомоги з правоохоронних питань, згідно з якою США виділить Держмитслужбі 3 млн дол на реалізацію магістральних проектів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держмитслужби.

Згідно з цим документом Держмитслужба отримає від уряду США технічну допомогу (консультації, обладнання, програмне забезпечення) у розмірі 2 млн. 896 тис. дол. США в рамках декількох магістральних для відомства проектів.
"Ця допомога є для нас дуже важлива. Напрями, на які виділяються кошти в рамках цього протоколу, є ключовими як для спрощення умов ведення бізнесу в Україні, подальшого розвитку інвестиційних проектів, так і для ефективної правоохоронної діяльності української митниці", - заявив Калетник.

У свою чергу Теффт заявив, що: "Підписання цього протоколу свідчить про подальше зближення наших позицій і посилення взаємодії у розвитку важливих для обох сторін напрямах діяльності в митній справі. Адже сприяння бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату нашої спільної завданням, над яким ми разом ефективно працюємо".

Зокрема, в рамках створення системи "Електронна митниця" і розвитку сфери управління ризиками будуть закуплені нові сервери і робочі комп'ютерні станції, програмне забезпечення, засоби індивідуального доступу.

Інша частина технічної допомоги буде надана у вигляді тренінгів, консультацій та експертизи. Остаточно обсяги і види технічної допомоги по кожному з цих напрямків буде визначена після проведення консультацій між експертами Держмитслужби та американської сторони.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся