ua en ru

Уряд планує вдвічі збільшити кількість хоспісів в Україні, - Грищенко

Уряд планує вдвічі збільшити кількість хоспісів в Україні протягом трьох років. Про це заявив під час відвідання хоспісу у Київському міському онкологічному диспансері Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко, передає прес-служба Віце-прем'єр-міністра Грищенка.

"На жаль, впродовж останніх десятиліть швидкими темпами в світі зростає кількість людей з обмеженим прогнозом життя, які страждають через невиліковні захворювання та потребують паліативної допомоги, тривалого медико-соціального догляду, адекватного знеболення, морально-психологічної та духовної підтримки. Україна не є виключення в цьому негативному тренді. Рівень паліативної та хоспісної допомоги - це той напрямок діяльності органів охорони здоров`я та соціальної опіки, за яким в сьогоднішньому світі оцінюють цивілізованість держави та гуманність суспільства взагалі", - сказав Грищенко після відвідання хоспісу.

Віце-прем'єр зазначив, що на сьогоднішній день рівень забезпеченості ліжками паліативної допомоги в Україні становить лише 25% від стандартів Всесвітньої організації охорони здоров'я.