Уряд має намір виділити 100 млн грн на створення молочних заготівельних кооперативів, - Безуглий

НовиниЕкономіка    28.03.2012 - 14:24

Уряд має намір виділити 100 млн грн на посилення роботи зі створення молочних заготівельних кооперативів. Про це на сьогоднішньому брифінгу після засідання Кабінету міністрів заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий, передає кореспондент РБК-Україна.

"Метою створення заготівельних молочних кооперативів є не тільки бажання прибрати посередників, які заробляють на селянинові, а насамперед забезпечити якість цього молока... Ми плануємо підсилити роботу із залучення коштів самих селян через обслуговуючі кооперативи. Одна сім'я, яка має п'ять корів, не створить такий кооператив, але село, в якому 300 корів, точно зможе скинутися по 500 грн на кожну корову і створити такий кооператив", - сказав Безуглий.

За його словами, уряд має намір підсилити роль сільських голів для організаційного забезпечення рішення цього питання.

"Держава також виділить не менше 100 млн грн на підтримку таких кооперативів", - сказав Безуглий, додавши, що за державний рахунок купуватиметься доїльне устаткування і тоді молоко виготовлятиметься більшими партіями і його якість буде вищою, оскільки воно охолоджуватиметься. Безуглий упевнений, що виконання такого завдання дозволить реалізувати програму збільшенню закупівельної ціни молока.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що з'ясує причини падіння ціни на молоко від виробника.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top