ru ua

Уряд Франції підтримає виробництво гібридних автомобілів

Уряд Франції розглядає варіанти надання допомоги автопромисловому сектору, розробка заходів закінчиться 25 липня. Найбільшу увагу влада має намір приділити розвитку гібридних автомобілів, повідомляє "Росія 24" з посиланням на міністра промисловості Франції Арно Монтебура.

"План з розвитку автопромислового сектора повинен підштовхувати компанії до розробки машин з низьким рівнем шкідливих викидів, що має змінити життя наших громадян. У нашої країни є можливість гарантувати промислове майбутнє Франції. Давайте мобілізуємо наші зусилля навколо цих машин і вітчизняних виробників", - заявив Монтебур під час виступу на парламентській сесії.

Монтебур відкинув схему субсидування частини вартості автомобілів, стверджуючи, що вона буде фінансована грошима, яких немає, які підуть на машини, які вироблені не у Франції. Міністр фінансів П'єр Московічі категорично проти прямих інвестицій з бюджету, пропонуючи шукати інші варіанти підтримки.

Монтебур вважає, що французькі виробники мають конкурентною перевагою в таких областях, як гібридні двигуни, акумулятори та електродвигуни, і їм слід сконцентрувати свої зусилля в цій галузі.

Питання підтримки автопрому зараз стоїть особливо гостро: операційні збитки PSA Peugeot Citroen досягають 200 млн євро в місяць. Компанія змушена різко знижувати витрати: для цього вона скоротить 8 тис. чоловік і закриє один складальний завод.