Пожежі в Ізраїлі продовжують поширюватися п'яту добу поспіль

НовиниНадзвичайні події    26.11.2016 - 13:32
Фото: пожежі в Ізраїлі продовжують поширюватися
Фото: пожежі в Ізраїлі продовжують поширюватися

Нові вогнища загоряння поширилися на райони біля Ізраїлю

Інтенсивність лісових пожеж в Ізраїлі знизилася, але продовжують виникати нові вогнища загоряння. Поширення пожеж не вдається загасити п'яту добу, повідомляє Newsru.co.il.

У гасінні лісових пожеж Ізраїлю допомагають Україна, Росія, Греція, Кіпр, Туреччина, Хорватія, США, Великобританія, Італія, Франція, Азербайджан, Єгипет і Йорданія

Незважаючи на всі зусилля пожежників, загорання тривають. За останніми даними, пожежі завдали збитків приблизно 700 будинків в Хайфі.

Нові вогнища загоряння виникали в районах Нацерета, біля Бейт-Шемеша та Єрусалиму. Небезпечними були пожежі в районі Харашим в Галілеї, в районі Шаар а-Гай під Єрусалимом, в Бейт-Меире під Бейт-Шемешем, біля селища Натаф в Єрусалимських горах, і в Хайфі.

пожежі в ізраїлінаслідки пожеж в хайфілісові пожаыр в ізраїлі

Фото: пожежі в Ізраїлі

Увечері в п'ятницю, 25 листопада, надійшли повідомлення про пожежі в районі Мате-Біньямін: в селищах Землях і Халамиш.

З Халамиша евакуювали близько 200 сімей - усіх мешканців. У селищі згоріли не менше 10 будинків. Пожежникам вдалося локалізувати пожежу.

Зазначимо, що лісові і степові пожежі вирують не тільки в Ізраїлі, але і Сирії, Лівані, Йорданії та Єгипті.

Згідно з прогнозами синоптиків, дощі в Ізраїлі очікуються не раніше, ніж 30 листопада.

Тим часом, в соцмережах арабською мовою поширюються заклики до нових підпалів лісів на території Ізраїлю. Палестинська адміністрація засудив такі заклики.

Нагадаємо, раніше пов'язана з "Аль-Каїдою" палестинське радикальне угруповання взяло на себе відповідальність за пожежі в ізраїльському місті Хайфа.

On Top