ru ua

Пожежу на складі боєприпасів в Сватове викликала сигнальна ракета

Пожежу на складі боєприпасів в Сватове викликала сигнальна ракета Фото: наслідки вибухів в Сватове

Комісія при Міноборони назвала причини надзвичайної події

За висновком комісії, пожежу на складі боєприпасів об'єднаного польового складу Збройних Сил України в районі міста Сватове Луганської області викликав пуск сигнальної ракети. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

"Як встановлено комісією, до складу якої увійшли відповідальні керівники Міністерства оборони та Генерального Штабу ЗС України, близько 19:45 29 жовтня, в результаті пуску сигнальної ракети, що потрапила на територію з-за меж складу, на території військової частини сталося загоряння та пожежу", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що зараз інтенсивність вибухів на складі боєприпасів в Сватове знизилася, проте поодинокі продовжують вибухати боєприпаси.

При цьому в Міноборони повідомили, що, за уточненими даними, в результаті пожежі і детонації були травмовані четверо військовослужбовців Збройних Сил України, одна цивільна особа загинула і одна отримала поранення.

Остаточні збитки, завдані державі, будуть встановлені під час проведення службового розслідування.

Станом на 8:00 30 жовтня триває локалізація наслідків пожежі. До ліквідації наслідків події задіяні пожежні танки, здійснений обліт території вертольотом з метою оцінки обстановки та визначення основних завдань з ліквідації надзвичайної ситуації, особовий склад інженерних підрозділів здійснює розвідку.

При цьому в Міноборони додали, що на 08:45 вибухи на території складу з боєприпасами припинилися.

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, близько 19:45 на території складу боєприпасів в Сватове Луганської області сталася пожежа, через яку почали вибухати боєприпаси. Через події жителів міста евакуювали. Сьогодні вранці снаряди продовжують детонувати, однак вибухи стали рідше. За попередньою інформацією, було пошкоджено 9 п'ятиповерхівок, 6 чотириповерхових і 20 триповерхових будинків. Вчора повідомлялося про одного загиблого в результаті вибухів. Однак сьогодні Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що в результаті вибухів на складі боєприпасів в Сватове загинуло 2 особи, 4 були травмовані.