Підвищення тарифів на вантажоперевезення буде мати негативний ефект для промисловості, - нардеп

НовиниТранспорт    26.06.2017 - 14:02
Фото: Володимир Гусак (opposition.org.ua)
Фото: Володимир Гусак (opposition.org.ua)

У Раді розповіли про можливі наслідки підвищення тарифів на вантажоперевезення

Підвищення тарифів на вантажні перевезення буде мати негативний ефект для промисловості. Таку думку в ефірі телеканалу "Україна" висловив народний депутат, член комітету з питань транспорту Володимир Гусак.

Зазначимо, раніше стало відомо про намір "Укрзалізниці" індексувати тарифи на вантажні перевезення в середньому на 22,5%.

Нардеп Гусак підкреслив, що в матеріалах, які подавала "Укрзалізниця", не відображені поліпшення операційних показників, а тільки збільшення адміністративних витрат на суму більше 1 млрд гривень, які пропонується оплатити українським підприємцям і українській економіці.

"В тих матеріалах відсутня чітка програма того, як ці кошти будуть використані хоча б для забезпечення вантажних перевезень та покращення якості пасажирських перевезень. І немає звіту про використання тих величезних сум, які "Укрзалізниця" отримала через підвищення тарифів в минулі роки", - заявив Гусак.

За його словами, порівняно з 2014 роком в 2015 "Укрзалізниця" додатково отримала 9 млрд гривень, а в 2016 – 13-14 млрд гривень. Нардеп зазначив, що "Укрзалізниця" досі не дала чіткої відповіді, на що пішли ці гроші.

На думку Гусака, чергове підвищення залізничних тарифів буде мати негативний ефект для української промисловості і може призвести до того, що через зниження виробництва знизиться і обсяг вантажних перевезень, і "Укрзалізниця" не отримає додаткові надходження, а навпаки втратить доходи.

"Безумовно, таке підвищення залізничних тарифів буде мати негативний ефект для української промисловості", - зазначив політик.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top